\
אביבי מטבחים
חברי איגוד
אביבי מטבחים
www.avivi.com

משך יותר מארבעה עשורים שותפה חברת “אביבי מטבחים” ביחד עם לקוחותיה בהטבעת חותם אישי על לב לבו של הבית, המקום בו תחושות ורגשות מקבלים את הטעם והריח המיוחדים להם, המקום בו מתעצבות חוויות ונרקמים זכרונות – המטבח.

 

מעצבים חוויה אישית ב”אביבי מטבחים” תרגישו בבית. צוות המעצבים המקצועי שלנו ישמח להיות שותף בעיצוב המטבח שלכם ולתת את המענה הטוב ביותר לטעמכם, העדפותיכם, חלל המטבח והתקציב העומדים לרשותכם. הניסיון הרב שצברה החברה בעיצוב וייצור מטבחים וחדרי אמבטיה לחברות הבנייה הגדולות בישראל, בשילוב סגנון עיצוב ייחודי ויחס חם, מאפשרים לנו לעצב יחד איתכם חוויה אישית, יחידה ומיוחדת.

 

 מעצבים חוויה עיצובית הקו העיצובי שלנו משלב בין הטרנדים האחרונים והעכשווים ביותר בעולם העיצוב לבין פרקטיות, נוחות וייעילות. כחברה הדוגלת בחדשנות וביצירתיות, מעודדת “אביבי מטבחים” את עובדיה לעמוד בחזית היצירה והחדשנות בתחום, לתת דרור לפיתוח כל רעיון ולמצוא פתרונות קריאטיביים לכל אתגר. המפגש בין הצרכים הייחודיים לכל מטבח לבין הרעיונות היצירתיים, מאפשר לכם לעצב יחד איתנו חוויה חדשנית ואיכותית במיוחד המותאמת לאופי המטבח שלכם.

 

מעצבים חוויה טכנולוגית ל”אביבי מטבחים” שני מפעלים המעסיקים כ-200 עובדים מהמקצועיים ביותר בתחום. המפעל בבני דרום מהגדולים והמשוכללים בארץ, המשתרע על שטח של כ-10 דונם ובו אולם תצוגה משוכלל המשקיף על תהליך העבודה, מהווה את המרכז הלוגיסטי של החברה, והמפעל בכרמיאל, המשתרע על כ-1,500 מ”ר ומייצג את ה”אני מאמין” הירוק שלנו. המפעלים מצויידים במיטב המיכון הטכנולוגי מהמתקדמים בעולם והמאפשר להגיע לרמות הגימור הגבוהות ביותר, תוך הקפדה על תהליכי ייצור ירוקים בטכנולוגיה מתקדמת, שיטות ותקנים אירופים (ISO 9001), שימוש בחומרי גלם ופרזול איכותיים ביותר ושמירה קפדנית על הסביבה. קו הייצור החדשני שלנו מאפשר לכם לעצב יחד איתנו חוויה ירוקה וידידותית לסביבה.

 

אנו בטוחים כי הבחירה ב”אביבי מטבחים” תסב לכם הנאה וביטחון לשנים ארוכות, ומזמינים אתכם להצטרף למסורת של 40 שנות עיצוב מטבחים ולעצב, יחד איתנו, את חוויות המחר שלכם.

 

AVIVI SMART KITCHEN

קולקצייה מהפכנית של מטבחים חכמים

באולמות התצוגה המרשימום שלנו תוכלו גם להתרשם מקולקציית המטבחים החדשה והייחודית שלנו, AVIVI SMART KITCHEN – קולקצייה מהפכנית של מטבחים חכמים ופונקציונליים, בעיצוב עכשווי, המנצלת בצורה חכמה את שטח החלל הנתון, ונותנת מענה של פתרונות עבודה ואחסון, תוך כדי יצירת תחושה של מרחב וגודל.

 

 

 

 

מוצרי החברה:
  • מטבחים
אתר: www.avivi.com
טל: 1­-700­-500-­790
אולם תצוגה הרצליה פיתוח
רח’ הסדנאות 11 א.ת
טל':
אולם תצוגה ראשל”צ
רח’ לישנסקי 1 א.ת
טל':
אולם תצוגה רמת גן
רח’ בן גוריון 11
טל':
אולם תצוגה כרמיאל
רח’ החרושת 33 א.ת.
טל':
אולם תצוגה בני דרום
א.ת. בני דרום. אשדוד
טל':